Практика знає численні способи заволодіння майном шляхом обману.
Для того, аби заволодіти чужими грошима злочинці використовують нібито золоті речі. Наприклад, до старенької приходить жінка з проханням допомогти їй у біді та просить позичити грошей під заставу. Такою заставою є коштовності, які насправді не вартують й гривні. Коли ж шахрайка отримує бажані кошти, то відразу зникає із помешкання літньої жінки у невідомому напрямку.
Також шахраїв маніпулюють людською жадібністю. Вони пропонують купити за досить вигідною ціною золоті вироби. На перший погляд речі здаються привабливими: величезні, масивні, яскраво-блискучі, їх одразу виникає бажання придбати. Засліплена блиском несправжніх коштовностей людина віддає чималу суму грошей за золото, а аферисти задоволені спокійно покидають помешкання потерпілої.
Звичайно, коли людина розуміє, що її обдурили, то негайно повідомляє про це органи внутрішніх справ. Але шукати зловмисників «по гарячих слідах» зазвичай вже пізно…
Пам’ятайте, якщо до вас прийшли з певними пропозиціями сумнівні особи, відразу ж звертайтеся в міліцію за телефоном «102». І не віддавайте нікому гроші та коштовності!
Прикріплення: |